Organizator:

Ekspert w wynajmie i sprzedaży dźwigów oraz maszyn montażowych

Podziel się

Firma Lift24 to firma, która zdobyła uznanie w branży wynajmu i sprzedaży dźwigów oraz maszyn do montażu.

Lift24 to marka dedykowana usługom wynajmu maszyn, będąca własnością przedsiębiorstwa Klucz-Serwis Sp. z o.o. W początkowych latach istnienia, firma działała głównie na lokalnym rynku grójeckim oraz województwie mazowieckim, lecz z czasem poszerzyła swoją sferę wpływów na całe terytorium Polski. W dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej, gdzie tempo prac i precyzja mają kluczowe znaczenie, firma Lift24 wyróżnia się jako niekwestionowany lider w wynajmie i sprzedaży dźwigów oraz maszyn do montażu. Z pełnym zaangażowaniem dostarcza innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu zdobywa uznanie klientów, oferując nie tylko sprzęt najwyższej jakości, ale także kompleksową obsługę dostosowaną do współczesnych wyzwań.

Podnoszenie wielkogabarytowych szkleń, okien, drzwi w trudno dostępnych miejscach

Lift24, której specjalizacją jest technika podnoszenia wielkogabarytowych szkleń, okien i drzwi w trudno dostępnych miejscach, zapewnia niezawodność i precyzję w każdym projekcie. Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczeniu zespołu, montaż odbywa się zawsze sprawnie, eliminując nieprzewidziane ryzyko. Obszar działania firmy obejmuje całą Polskę, co potwierdza ich gotowość obsługi projektów na terenie całego kraju, niezależnie od lokalizacji. W pełni profesjonalne podejście oraz zdolność do skutecznego działania w trudnych warunkach czynią tę firmę godnym partnerem w obszarze podnoszenia i montażu elementów o dużych rozmiarach.

Pionierzy na rynku europejskim

Wychodząc naprzeciw nowym technologiom i oczekiwaniom Inwestorów, firma rozszerzyła swoją ofertę o wynajem wyspecjalizowanych maszyn, skierowanych głównie do przedsiębiorstw zajmujących się montażem stolarki okiennej i drzwiowej, a także wspierających firmy w branży budowy obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Pod koniec 2019 roku, kontynuując rozwój, Lift24 zdobyła autoryzację jako pierwsza polska firma do sprzedaży mini żurawi SPT na europejskim rynku. Pierwsze prezentacje tych nowoczesnych urządzeń miały miejsce na targach Budma.

Bezpieczeństwo i jakość

Lift24 kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo. Wszystkie oferowane maszyny są regularnie serwisowane i poddawane rygorystycznym kontrolom jakości, zapewniając, że są zawsze w pełni sprawne i gotowe do pracy. Firma stosuje najnowsze standardy branżowe, dbając o zgodność ze wszystkimi normami bezpieczeństwa.

Obsługa Klienta

Jednym z kluczowych elementów, który wyróżnia Lift24, jest profesjonalna obsługa klienta. Zespół doświadczonych specjalistów służy wsparciem od momentu pierwszego kontaktu aż do zakończenia wynajmu lub zakupu. Doradztwo, elastyczność i gotowość do szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby klienta to wartości, którymi kieruje się firma.

Firma Lift24 to nie tylko dostawca sprzętu, to partner, który w pełni angażuje się w zadowolenie klienta. Ich zaangażowanie w jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność sprawia, że są liderem w dziedzinie wynajmu i sprzedaży dźwigów oraz maszyn do montażu. Z Lift24, każdy projekt zyskuje solidne wsparcie i pewność efektywności.