Organizator:

I Finał Ligi Mistrzów Operatorów, Targi BUDMA 1-4 LUTY 2022

Podziel się

Po raz pierwszy Finał Ligi Mistrzów Operatorów zagości na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w przestrzeni Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego – INTERMASZ.

Liga Mistrzów Operatorów

 

 

Nadchodzące wydarzenie to miejsce żywej integracji dynamicznie rozwijającej się społeczności, spotkań biznesowych, a przede wszystkim wymiany doświadczeń, oraz prezentacji handlowych. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawicie operatorów maszyn roboczych, firm usługowych oraz reprezentanci wiodących marek.

I finał Ligii Mistrzów Operatorów zostanie zaprezentowany w 3 obszarach aktywności: strefa wystawiennicza, merytoryczna oraz strefa zewnętrzna testowo-prezentacyjna. W części wystawienniczej przybyli goście będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami takich firm jak SNICKERS WORKWEAR, SERAFIN MASZYNY czy EUROGATE INTERNATIONAL. Partnerem części merytorycznej jest Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA, zapewniające dawkę praktycznej wiedzy. W zewnętrznej strefie testów zwiedzający będą mieli okazję podziwiać maszyny w akcji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Finale Ligi Mistrzów Operatorów wszystkich ludzi związanych z branżą maszyn budowlanych.

Czekamy na Was! Do zobaczenia 1- 4 lutego 2022 w Poznaniu.