Organizator:

I Finał Ligi Mistrzów Operatorów

Podziel się

Po raz pierwszy Finał Ligi Mistrzów Operatorów zagości na największych Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w obywającej się w 2022 przestrzeni Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego – INTERMASZ.

Nadchodzące wydarzenie to miejsce żywej integracji dynamicznie rozwijającej się społeczności, wymiany doświadczeń, spotkań biznesowych oraz prezentacji handlowych. Wśród zaproszonych gości pojawią się liczni zaproszeni przedstawicie operatorów maszyn roboczych, firm usługowych oraz reprezentanci wiodących marek

I Finał LMO stanowić będzie niebanalną przestrzeń targową podzieloną na 3 podstrefy aktywności: wystawienniczą, merytoryczną oraz strefę testowo-prezentacyjną.

W części wystawienniczej przybyli goście będą mogli okazję spotkać się z przedstawicielami między innymi takich firm jak:

  • SNICKERS WORKWEAR
  • SERAFIN MASZYNY
  • DHB
  • STANLEY
  • LANGE ŁUKASZUK
  • EUROGATE INTERNATIONAL

Partnerem części merytorycznej jest Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA, zapewniające dawkę praktycznej wiedzy podczas prowadzonych prelekcji.


W strefie testów wszyscy będą mieli okazję podziwiać maszyny w akcji, które zaprezentuje SERAFIN oraz EUROGATE. Swoje nowości zaprezentuje także LANGE ŁUKASZUK  - najnowsze produkty takich marek jak EIBENSTOCK, STABILA oraz SCHEPPACH.

Sporą  atrakcją strefy będzie praca na żywo  zespołu stolarskiego  portalu NARZEDZIOHOLICY.PL, który stworzy od podstaw podczas całego wydarzenia  unikalny mebel w kształcie maszyny budowlanej. Partnerem aktywności jest marka STANLEY.

A ponadto każdy ze zwiedzających będzie miał szansę wygrać specjalnie dedykowaną koszulkę LMO. Nie może Was tu zabraknąć!

Serdecznie Zapraszamy do udziału w I Finale Ligi Mistrzów Operatorów wszystkich ludzi związanych z branżą maszyn budowlanych. Czekamy na Was!

 

Partnerzy I Finału Ligi Mistrzów Operatorów