Organizator:

Mini Crane Show na targach!

Podziel się

Przetestuj podnośniki próżniowe Catchshift i mini żurawie Jekko w praktyce oraz zgarnij extra nagrody i cenne kontakty w branży!

Mini Crane Show

Już niebawem, bo podczas tegorocznych targów BUDMA oraz równolegle odbywających się targów INTERMASZ/INFRATEC, przemysł budowlany będzie miał okazję doświadczyć nowoczesnych rozwiązań w zakresie podnoszenia i przenoszenia ładunków budowlanych.
Mini Crane Show, bo o nim mowa, to wyjątkowa okazja, aby przekonać się na własne oczy, jak potężna może być miniaturyzacja w świecie ciężkiego sprzętu. Dla tych, którzy zawsze chcieli spróbować swoich sił w operowaniu mini żurawiem czy podnośnikiem próżniowym - to Wasz czas!

3 dni pełne wyzwań!

Konkursy zaplanowane w ramach I edycji Mini Crane Show odbywać się będą na stanowisku organizatorów (JEKKO Polska, CATCHSHIFT oraz VIAVAC Polska) w pawilonie 7A, stoisko numer 24. Konkurencje zaplanowano na pierwsze trzy dni targów (30 stycznia – 01 lutego 2024 r.) w godzinach 10:00 – 15:00. W ramach Mini Crane Show, uczestnicy będą mieli szansę wykazać się zręcznością i precyzją, obsługując:

 • o jeden z najbardziej wszechstronnych mini żurawi Jekko SPX328,
 • o innowacyjne podnośniki próżniowe Catchshift przeznaczone do transportu materiałów brukarskich i elementów betonowych.

A to wszystko pod okiem doświadczonych specjalistów! Każdego dnia odbywać się będą trzy konkurencje zręcznościowe, które wyłonią mistrza zawodów. Zachęcamy do udziału zarówno profesjonalistów branży budowlanej, jak i entuzjastów nowych technologii. Duża dawka wiedzy, ciekawe doświadczenie, firmowe gifty i bezcenny tytuł mistrza – wpadnij do pawilonu 7A i weź udział w Mini Crane Show!

JEKKO, CATCHSHIFT, VIAVAC – współpraca i siła technologii

Stoisko Jekko, Catchshift i VIAVAC będzie nie tylko miejscem rywalizacji, ale także przestrzenią do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. W tym miejscu spotkacie trzy niezależne marki, które od lat ściśle ze sobą współpracują i dzięki temu dostarczają klientom kompleksowe rozwiązania budowlane.
Czarnym koniem salonu INTERMASZ i pawilonu 7A będzie zwycięzca tegorocznego Złotego Medalu MTP – przegubowy żuraw gąsienicowy Jekko JF235 dostępny podczas targów.

Mini żurawie JEKKO – mobilność i precyzja w jednym

JEKKO Polska jest wyłącznym dystrybutorem najwyższej jakości włoskich mini żurawi JEKKO. Wszystkie produkty producenta są skonstruowane w taki sposób, by spełniały specyficzne wymagania klientów. Przeznaczone do pracy w trudno dostępnych miejscach, na ograniczonej powierzchni. Jakie są atuty mini żurawi?

 • o kompaktowe rozmiary pozwalające na pracę bardzo blisko budynków oraz łatwy transport,
 • o mała waga, dzięki czemu mini żuraw może pracować we wnętrzach i może być transportowany np. na lawecie,
 • o ogromne możliwości udźwigu - nawet do 21 ton,
 • o mogą być wyposażone w wydajne silniki wysokoprężne, elektryczne lub akumulatory.

To tylko niektóre z ich atutów. JEKKO Polska oferuje sprzedaż, wynajem oraz serwis pogwarancyjny wszystkich mini żurawi.

CATCHSHIFT - technologia podnoszenia prefabrykatów betonowych i elementów brukarskich

CATCHSHIFT - polski producent podnośników próżniowych do transportu elementów betonowych i brukarskich każdego kalibru. Z tym niezawodnym sprzętem montaż płyt betonowych i elementów z kamienia staje się wygodny i szybszy. W portfolio znajdziemy maszyny o udźwigu od 155 kg do aż 6 ton. Konfiguracja urządzeń podczas wynajmu lub zakupu dopasowywana jest pod indywidualne zlecenia klientów. W zakresie usług Catchshift znajdziesz sprzedaż, wynajem oraz pełny serwis urządzeń. 

VIAVAC - podnośniki próżniowe do płyt i szkła

Podnośniki próżniowe VIAVAC - idealne rozwiązanie do montażu płyt warstwowych dachowych i ściennych oraz elementów szklanych. Flagowe maszyny do płyt (CladBoy, CladBoy compact, RotaBoy) oraz szkła (GBH, GBX, GBL) pozwalają na bezpieczny, wolny od uszkodzeń montaż elementów budowlanych. Ponad to:

 • zapewniają wygodny obrót przenoszonych elementów nawet o 360 stopni. Szeroka gama przyssawek,
 • mają wysoką wartość udźwigu,
 • kompaktowy rozmiar to ich ogromna zaleta,
 • są wyposażone w pojemny akumulator, który pozwala na prac przez cały dzień,
 • o gwarantują możliwość konfiguracji maszyn do każdej płyty warstwowej lub każdej wielkości szkła.

Dzięki tym cechom montaż z urządzeniami VIAVAC staje się szybszy, bezpieczny i oszczędny. Sprzedaż, wynajem, serwis – firma służy pomocą na każdym etapie.

 

Mini Crane Show to doskonała okazja do przetestowania nowych możliwości, jakie JEKKO, CATCHSHIFT i VIAVAC dostarcza przedstawicielom branży budowlanej. Do zobaczenia na targach BUDMA 2024, w pawilonie 7a, stoisko 24. Nie przegapcie okazji, aby stać się częścią czegoś wyjątkowego i zobaczyć, jak nowoczesne technologie zmieniają oblicze budownictwa.