Organizator:

Napędza ich pasja do tworzenia innowacyjnych rozwiązań

Podziel się

Firma ZBUD Sp. z o.o. to nie tylko producent dźwignic, to prawdziwy pionier z pasją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. To firma z tradycjami, nie tylko utrzymuje solidność, lecz także wprowadza rewolucyjne zmiany w polskim przemyśle dźwignicowym.

ZBUD nie ogranicza swojej oferty to urządzeń, które są najbardziej rozpoznawalne w portfolio tego producenta, czyli suwnic i żurawi stacjonarnych. To firma, która stale ewoluuje, reagując na potrzeby rynku. Jej przodowanie w produkcji urządzeń transportu bliskiego sprawia, że staje się wyznacznikiem jakości w branży. ZBUD nie boi się nowości i w ostatnich latach zaskoczył branżę wieloma innowacjami.

Zeszłoroczna edycja targów BUDMA była dla ZBUD przełomowym momentem, a produkty takie jak żuraw terenowy REX25RT czy podnośnik koszowy REACH160 zdobyły uznanie entuzjastów dźwignic. 

To, co wyróżnia ZBUD, to nie tylko solidność, lecz także otwarty umysł i gotowość do reakcji na nowe wyzwania rynku. W najnowszych propozycjach firmy znalazły się urządzenia, takie jak elektryczny podest ruchomy REACH140Xe czy podnośnik teleskopowo-przegubowy REACH200, które wierzymy, że znajdą zainteresowanie wśród obecnych i nowych klientów.

Odpowiadając na potrzeby branży energetycznej, ZBUD prezentuje żuraw na podwoziu samochodowym REX25TC, wykorzystujący nowoczesne podwozie SCANIA 6 × 6. Oferta firmy poszerza się również o innowacyjne pozycjonery spawalnicze RHINO, poprawiające wydajność i bezpieczeństwo pracy.

ZBUD Sp. z o.o. to nie tylko firma - to historia zmian, adaptacji i transformacji. Firma ta nieustannie dostosowuje się do nowych potrzeb rynku, kształtując przyszłość branży dźwignicowej.