Organizator:

Przyjdź, a dowiesz się więcej!

Podziel się

Międzynarodowe Targi Budma, Intermasz i Kominki to nie tylko miejsce prezentacji nowoczesnych rozwiązań budowlanych, ale również centrum inspiracji i wiedzy.

Targi Budma, Intermasz i Kominki w 2024 roku będą pełne wyjątkowych niespodzianek. Wydarzenie to nie tylko przegląd nowości rynkowych, ale również świetna okazja do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów w dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej. Warto zauważyć, że tegoroczna edycja nie tylko przybierze formę ekspozycji, lecz także zaoferuje bogaty program wydarzeń merytorycznych, skupiający się na innowacjach, zrównoważonym rozwoju i aktualnych trendach w branży.

Zwiedzających czeka mnóstwo konferencji, paneli dyskusyjnych, warsztatów, szkoleń, czy pokazów, które pozwolą nawet profesjonalistom poznać branże na nowo, np.:

 • Programy subwencyjne i program Czyste Powietrze (100 mld zł na termomodernizację budynków – stan aktualny i kierunki zmian. Pieniądze dla „Kowalskiego” – wpływ na branżę budowlaną)
 • Rola architektów i technologów w zrównoważonym rozwoju
 • Dyskusja panelowa: Kształtowanie przyszłości budownictwa prefabrykowanego
  w oparciu o drewno
 • Kierunki transformacji sektora Ciepłownictwa Systemowego – ujęcie wielkomiejskie
  i lokalne
 • D&A FORUM DESIGNU I ARCHITEKTURY OD NOWA: Do źródeł witalności
 • „PRZYSZŁOŚĆ DREWNA” Przyszłość sosny i świerka w świetle zmian klimatycznych
 • Strefa Nauki i Startupów 

W czasie targów będzie można uczestniczyć w pokazach i specjalnych wydarzeniach, jak np. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, czy Pokazy montażu okien, drzwi zewnętrznych i bram garażowych.

Przygotujcie się również na fascynujące doświadczenie podczas Targów Intermasz 2024! To wyjątkowa okazja do zobaczenia i bliższego zapoznania się z imponującymi wielkimi maszynami budowlanymi. Od potężnych koparek po nowoczesne ładowarki kołowe, Intermasz będzie gościć najnowsze i najbardziej imponujące maszyny, prezentując nie tylko ich siłę, ale także innowacyjne rozwiązania, które kształtują przyszłość branży budowlanej. Nie przegapcie tego niezwykłego spektaklu technologii i potęgi!

Bądźcie gotowi na pełen inspiracji i informacji program wydarzeń merytorycznych, a także widowiskowych pokazów i ekspozycji!