Organizator:

RAMIRENT - największa wypożyczalnia sprzętu budowlanego i rusztowań na Targach Intermasz!

Podziel się

Ramirent jest największym w Polsce dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego i rusztowań.

Jednym z wystawców Targów Intermasz będzie firma Ramirent.

Ramirent jest marką znaną nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Na rynku obecni od 2000 roku i w ciągu tych lat firma zyskała renomę jako niekwestionowany lider w branży, oferując kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw budowlanych na całym świecie.

Firma Ramirent wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą sprzętu najwyższej jakości, ale również zaangażowaniem w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynku budowlanego. Ich flota obejmuje szeroki zakres maszyn, od podnośników koszowych po ciężki sprzęt budowlany, co pozwala klientom elastycznie dostosować wyposażenie do specyfiki każdego projektu.

Działalność firmy oparta jest na grupach produktowych, takich jak:

  • sprzęt budowlany,
  • podnośniki,
  • kontenery,
  • rusztowania,
  • podesty, platformy i dźwigi.

Przez ponad 24 lata działalności, firma otworzyła sieć oddziałów: ponad 40 jednostek na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe, dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym.

Ramirent zatrudnia około 370 profesjonalnie przygotowanych specjalistów, będących ekspertami z zakresu poszczególnych grup sprzętowych i wynajmu.

Firma Ramirent zdobywa zaufanie klientów w Polsce i na świecie. Współpraca z tą renomowaną firmą to gwarancja nie tylko dostępu do najnowocześniejszego sprzętu budowlanego, ale także partnerstwa opartego na profesjonalizmie, innowacyjności i zrównoważonym podejściu do biznesu.