Organizator:

Targi Kominki podczas targów Intermasz

Podziel się

Międzynarodowe Targi KOMINKI organizowane są w dwuletnim cyklu. W roku 2024 towarzyszyły największej imprezie branży budowlanej w Polsce – Budmie oraz targom Intermasz.

30. edycja BUDMY cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wystawców, jak i zwiedzających. W wydarzeniu z 2022 roku wzięło udział blisko 350 wystawców z 21 krajów! Wystawcy z zagranicy stanowili około 1/3 wszystkich producentów, którzy wzięli udział w tegorocznej Budmie. Reprezentowane kraje: Austria, Belgia, Białoruś, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy.

Na specjalnej strefie kominków prezentowane były polskie premiery branży, a także najlepsze produkty i rozwiązania. 

Impreza od lat jest ceniona przez inwestorów, deweloperów, dystrybutorów i właścicieli salonów. Podczas tegorocznej edycji targów zwiedzający mogli zobaczyć nie tylko nowoczesne urządzenia grzewcze na drewno, pelety lub biogaz, ale także piece spełniające wysokie standardy ekoprojektu, a nawet przewyższające je w kontekście parametrów emisji.

Partnerem wydarzenia było branżowe pismo „Świat Kominków".