Organizator:

MASZYNY BUDOWLANE NA ZŁOTO!

Podziel się

Poznaliśmy laureatów konkursu o Złoty Medal MTP targów INTERMASZ! Na te maszyny warto zwrócić szczególną uwagę!

Tradycyjnie, jeszcze w grudniu, przed rozpoczęciem targów INTERMASZ, poznajemy lauretów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu MTP targów INTERMASZ 2020. Wyróżnienie przyznawane jest produktom, usługom i rozwiązaniom, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnymi rozwiązaniami czy także wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku.

W tym roku Jury miało postawione przed sobą niezwykle ciężkie zadanie. Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty reprezentowały bardzo ciekawe, nowoczesne rozwiązania - mówi dyrektor targów INTERMASZ, Dariusz Muślewski - Nie było łatwo dokonać wyboru , a o ostatecznym werdykcie decydowały często niewielkie szczegóły. - dodaje.

Ostatecznie Sąd Konkursowy, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, przyznał nagrodę Złotego Medalu MTP targów INTERMASZ 2020 dla:

Mini żuraw gąsienicowy SPT - LIFT 24

Mini żurawie SPT zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze standardami UE, posiadamy niezbędne certyfikaty CE oraz ISO. Sterowanie żurawiem za pomocą joysticków lub z pilota bezprzewodowego w standardzie, zostały wyposażone również w inteligentny wyświetlacz, aby monitorować stan pracy maszyny. Dwa silniki – diesel do pracy na zewnątrz oraz elektryczny do pracy wewnątrz, aby osiągnąć zerowy hałas i ograniczyć emisję spalin, białe gąsienice na wyposażeniu, a do tego maszyna jest objęta dwu letnią gwarancja producenta.

Minikoparka Kubota KX027-4 High-Spec - HKL BAUMASCHINEN Polska

Kubota KX027-4 High Spec mieści się w limicie 2600 kilogramów, zastosowano w niej dwie dodatkowe linie hydrauliczne, tulejowane główne sworznie, szybkozłącze do łyżki oraz przestronną, zapewniającą znakomitą widoczność kabinę. Minikoparka posiada ramię o długości 1190 mm, wyróżniające się bardzo dużą siłą odspajania. Patent japońskiego producenta, podwójne rolki pod gąsienicami, poprawia stabilność maszyny na nierównym terenie. Maszyna została wyposażona w jednostkę o mocy 24 KM, to nowy silnik wysokoprężny charakteryzujący się niskim zużyciem paliwa i świetną elastycznością. System Auto-Shift automatycznie dobiera prędkości jazdy do aktualnego obciążenia minikoparki, umożliwiło to obniżenie spalania i zwiększenie wydajności aż o 30%

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i jednocześnie zapraszamy do Poznania aby zobaczyć Zlote Maszyny podczas targów INTERMASZ i porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach w nich zastosowanych z naszymi wystawcami!